Risen RSM40 8 410M
Risen RSM40 8 410M
Merkemodell: RSM40-8-395M-420M
Modultype: Monokrystallinsk PERC-modul
Effekt:395-420W
Produktfordeler
  • Utmerket Pid-motstand:Risen 410W solcellepanel har utmerket motstand mot potensiell indusert nedbrytning (PID). Det betyr at panelet kan motstå og motstå de skadelige effektene av høyspenning og ekstreme værforhold som høy luftfuktighet, høy temperatur og steder i høye høyder, noe som gjør det til et ideelt valg for solenergiapplikasjoner utenfor nettet eller på nettet.
  • To-trinns 100 % EL-inspeksjon garanterer feilfritt produkt:Risen 410W solcellepanel har gjennomgått en to-trinns 100 % elektroluminescens (EL) inspeksjonsprosess, noe som sikrer et defektfritt produkt. Denne strenge prosessen garanterer den høyeste kvaliteten på hvert panel, og sikrer maksimal ytelse over en lengre levetid.
product-1200-318
  • Høy effektivitet:Risen 410W solcellepanel har en imponerende effektivitetsrate, og leverer høye energiytelser med færre paneler. Denne teknologien sikrer at du oppnår maksimal energiproduksjon, enten det er til bolig- eller kommersiell bruk.
  • Kostnadseffektiv:Risen 410W solcellepaneler er kostnadseffektive og gir utmerket valuta for pengene. Med høye effektivitetsvurderinger og lave nedbrytningsgrader er de et ideelt valg for huseiere og organisasjoner som ønsker å redusere energiregningene og karbonfotavtrykket. Panelene tilbyr en pålitelig og bærekraftig energikilde, som sikrer langsiktig, kostnadseffektiv energiproduksjon.
product-1200-292
Teknisk tegning (mm)
Mekaniske data
Solceller
Monokrystallinsk
Cellekonfigurasjon
120 celler (5×12+5×12)
Moduldimensjoner
1754×1096×30 mm
Vekt
22 kg
Superstrate
Høy girkasse, lavt jern, herdet ARC-glass
Substrat
Hvit bakside
Ramme
Høyfast legert stål, svart
J-Box
Pottet, IP68, 1500VDC, 3 Schottky bypass-dioder
Kabler
4.0mm², positiv(+)350 mm, negativ(-)230 mm (kontakt inkludert)